„SPATIUM” Pracownia Projektowa jest spełnieniem moich marzeń o niezależności oraz pełnej swobodzie twórczej w pracy zawodowej, które pojawiło się jeszcze przed dniem otrzymania dyplomu na Politechnice Łódzkiej (Kierunek Architektura i Urbanistyka). Marzenie to zrealizowałam w 2004 r.

Od kilkunastu lat doradzam, pomagam i inspiruję moich klientów do wspólnego tworzenia idealnej przestrzeni w ich domach, mieszkaniach oraz biurach. Moje pełne zaangażowanie w to co robię, indywidualne podejście do każdego tematu i gotowość w rozwiązywaniu wszelkich problemów, zaprocentowało wieloma ciekawymi realizacjami.

Prywatnie jestem….szczęśliwym człowiekiem. Robię to co mi w duszy gra, a do tego otacza mnie mnóstwo kochających ludzi. Zapraszam do mojego świata pełnego pasji, w którym chętnie dzielę się swoim zawodowym doświadczeniem i wspieram Inwestorów w trudnych chwilach realizacji ich marzeń.

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną wszystkich, którzy pragną urzeczywistnić wizję przytulnego, funkcjonalnego i pięknego domu albo wnętrza.